Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe Dmg Na Metin2.Pl By Nafal


NafalJP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Największy DMG z poszczególnych skilli na Metin2.PL.

Na razie zrobiłem Ninje i Wojownika ale później jeszcze dodam Sure i Szamana. Liczę na + ;D

Jeżeli znajdziecie screen z DMG większym niż u mnie na prezentacji proszę tutaj go wkleić.

Prezentacja jest mojego autorstwa więc nie kopiujcie jej. ALL by Nafal

 

NA POCZĄTKU TRZEBA POCZEKAĆ KILKA / KILKANAŚCIE SEKUND AŻ SIĘ ZAŁADUJE !!!!

http://www12.speedyshare.com/files/22287814/download/Untitled.swf

Opublikowano

Przepraszam, ale nie do końca rozumiem treść tego tematu.;/

Te passy do czego służą ?? ;>

 

Ojj. przepraszam już wszystko wiem , mój błąd ;)

BEZPIECZNY TRANSFER DANYMI NA CHOMIKUJ.PL

 

Opublikowano

Ja tam wszystko widzę. Nawet fajne, tylko po co?

Hmm... z nudów zrobiłem ... a nie chcecie wiedzieć jaki był największy DMG na Metin2.pl z danego skilla??

Opublikowano

Fajnie zrobione tylko nie potrzebnie hasło itd zrób tak by każdy mógł zobaczyć :)

Sorry ale hasło musi być. A zobaczyć może każdy tylko musi wpisać passy ;D Pozdrawiam i liczę na 5 ;P Poprawiam to bo troszkQ jednak mi nie wyszło tak jak chciałem

Opublikowano

Może ten co dał konto wysłał na te które zmieniłeś fake maila by Cię zmylić ?

Nie rozumiem Cię. Możesz jaśniej??

Opublikowano

Nie rozumiem Cię. Możesz jaśniej??

Chyba miał napisać tego posta w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/143427-pytanie-bardzo-ciekawa-sprawa-ze-zmiana-e-mailu/

T_Bag_Prison_Break_Signature_by_inspawn.png
Opublikowano

Takie sobie, ale wątpię żeby na PL były takie skille :mellow:

WIELKI RELOAD USERA XXSYRIUSZXX

DAWAJ MINUSY BIJEMY DO 2K !!!!

NAWET ZA NIC PROSZE !!!

Opublikowano

Takie sobie, ale wątpię żeby na PL były takie skille :mellow:

To wszystko jest z Metin2.PL . Największy udokumentowany DMG na Metin2.PL to ponad 46k (Duchowe Uderzenie - KASANGA) Ale nie musisz wierzyć,

Twoja sprawa.

Weteran
Opublikowano

Co to wogole ma byc za temat . W linku jakies passy wtf? nie lepiej dac na image?...

Temat juz powinien lezec w koszu . I takie cos powinno byc w dziale media po nazwie tematu.

Cos modki nie jestescie madrzy : >

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Co to wogole ma byc za temat . W linku jakies passy wtf? nie lepiej dac na image?...

Temat juz powinien lezec w koszu . I takie cos powinno byc w dziale media po nazwie tematu.

Cos modki nie jestescie madrzy : >

Za to Ty jesteś bardzo mądry. Widocznie za takiego się przynajmniej uważasz. Jak sądzę to pewnie nie wszedłeś i nie zobaczyłeś co to jest, ponieważ to nie jest jakiś screen żeby można było wrzucić na imageshack czy gdzieś.

To jest w formalnie swf dla Twojej wiadomości. Nie wiedziałem gdzie to wrzucić więc wrzuciłem na kumpla serwer, a że tam potrzeba podawać passy to już nie jest moja wina.

A po drugie to nie potrafisz uszanować to, że się trzoszkę namęczyłem przy tym i tylko krytykujesz. Widać jacy są Polacy ...

Weteran
Opublikowano

@ 2 x up

wchodzilem : >

Lady :> znam troche z obsydiana : > ale ona/on raczej juz nie : >

ladnie zrobione no ale czemu nie w Media ...

Czytac nie umiecie? ... tam jest podforum o ss itd ...

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...